“خوب شنیدن حق همه ماست”

به سایت رسمی مرکز ارزیابی شنوایی پاستور خوش آمدید.

  • dehghan.audio@yahoo.com
  • 02156128665
  • 09196714723

گارانتی سمعک

گارانتی سمعک

گارانتی سمعک

سمعک ها دستگاههای پزشکی هستند که در اثر استفاده ی طولانی مدت در گوش بیمار بخصوص در موارد داخل گوشی، در معرض رطوبت و جرم گوش قرار می گیرند. به همین دلیل، معمولا به سرویس های دوره ای احتیاج دارند. تعمیرات سمعک کاری تخصصی و معمولا گران قیمتی است. بنابراین، گارانتی سمعک از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در کلینیک نیک‌آوا بدون هیچ نگرانی می توانید از ضمانت کامل سمعک ها مطمئن باشید. در طول مدت گارانتی تمام ایرادات و نقص های سمعک کاملا رفع می شود و حتی در مواردی سمعک کاملا با سمعک نو تعویض می شود. به استثنای شکستگی سمعک ها، در کلینیک پاستور تمام مشکلات سمعک در طول مدت گارانتی که دو سال است بدون قید و شرط دیگری بر عهده گرفته می شود.

 

در ابتدا لازم است گفته شود که برخلاف بسیاری از کالاهای فروخته شده در ایران، گارانتی خرید سمعک در ایران از هر یک از کلینیک های معتبر شنوایی کاملا قابل اعتماد و واقعیست و تنها لازم است در هنگام خرید به یک سری نکات مهم که هر یک از کمپانی ها و برندها برای جلب رضایت و فروش بیشتر محصولات خود ارائه می دهند دقت داشته باشید.

پس نگرانی در مورد کار نکردن و عمر کوتاه دستگاه ها به هیچ عنوان وجود ندارد و کمپانی های سمعک موظف به ارائه خدمات به مشتریان خود می باشند. در غیر اینصورت، از طریق مبادی مربوطه وزارت بهداشت، به راحتی قابل پیگیری قانونی خواهد بود و البته که در هنگام خرید کالا بهتر است به سالم بود، آکبند بودن آن و تست نمونه ای از آن توجه داشته باشید تا پیش از خرید، مشکلات احتمالی آن و مطابقت با گوشتان را بررسی کرده باشید.

کارت گارانتی سمعک :

برای استفاده از خدمات گارانتی سمعک همراه داشتن و حفظ کارت گارانتی سمعک به دلایل ذیل لازم است:

۱.   همراه داشتن کارت گارانتی برای پیگیری تاریخ خرید و اطلاعات تخصصی برند سمعک خریداری شده.

۲.   مطابقت سریال کارت گارانتی با سمعک معیوبی که ارائه میشود.

کارت گارانتی سمعک باید شامل :

۱.   تاریخ خرید      ۲. شماره سریال سمعک     ۳. دوره گارانتی   ۴. مدل و نوع سمعک مطابق با محصول خریداری شده

دیدگاه خود را بنویسید

کانال تلگرام

pastor_samak@

اینستاگرام

pastor_samak

زمان پذیرش

روزهای فرد (یک‌شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه) ساعت 15:00 الی 20:00

تهران اسلامشهر

خیابان مطهری کوچه پنجم جنب داروخانه دکتر حاتمی (روبروی ساختمان پزشکان پاستور) پلاک 9 طبقه اول